کسب مقام اول مسابقات بین المللی قرائت قرآن مالزی توسط حامد علیزاده عضو جلسه نخبگان جامعه قاریان قرآن مشهد

یکشنبه,۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶283بازدید

رتبه اول رشته قرائت قرآن پنجاه و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کشور مالزی از آن حامد علیزاده، نماینده جمهوری اسلامی ایران شد.

حامد علیزاده قاری قرآن
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به کوالالامپور، نتایج پنجاه و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کشور مالزی که رقابت‌های آن در دو بخش قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم طی ۲۵ تا ۳۰ اردیبهشت ماه در کوالالامپور برگزار شد، ۳۰ اردیبهشت ماه با حضور پادشاه مالزی اعلام شد.
در رشته قرائت تحقیق نیز رتبه اول در بخش آقایان نصیب حامد علیزاده از جمهوری اسلامی ایران شد و نفر دوم تا پنجم به ترتیب «اوغکو محمد ادیب الامین بن فغیرن حاج مرزوقی» از برونئی «وان فخرالرازی بن وان محمد» از مالزی، «محمد معروف حسین» از کانادا و «نور محمد بن علی» از سنگاپور بودند.
در رشته حفظ کل قرآن کریم در بخش آقایان نفرات اول تا سوم به ترتیب از کشورهای سنگال، مالزی و قطر و در رشته حفظ کل قرآن در بخش بانوان به ترتیب نفرات اول تا سوم نیجریه، فلسطین و سنگال بودند.
در مجموع ۹۱ شرکت کننده آقا و خانم از ۴۹ کشور جهان در پنجاه و نهمین دوره مسابقات شرکت داشتند.

حامد علیزاده

این موفقیت را به ایشان و اساتید ایشان حضرات اساتید حاج سید مجتبی و حاج سیدمحمدجواد سادات فاطمی و حاج محمودجواد پناهی طوسی و سایر اساتید وی تبریک می گوییم.

فیلم تلاوت حامد علیزاده را اینجا ببینید.