تجلیل از اساتید مرکز نخبگان جامعه قاریان مشهد

پنجشنبه,۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶263بازدید

به بهانه هفته معلم و در جلسه بزرگسالان مرکز نخبگان جامعه قاریان قرآن مشهد از استاد سیدمجتبی سادات‌فاطمی و محمدجواد رجایی، پیشکسوتان عرصه قرآنی به‌همت شاگردان شامگاه ۱۹ اردیبهشت‌ماه تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، پاسداشت مقام ارزشمند معلم وظیفه همه ماست. آنانی که با تمام وجود عمر خود را بدون هیچ چشم‌داشتی صرف آموزش به جوانان این مرز و بوم می‌کنند، در این بین اساتید قرآن از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند، زیرا تعلیم آنان با امر مقدسی گره خورده است.
استاد سیدمجتبی سادات‌فاطمی و محمدجواد رجایی از استادان و پیشکسوتان عرصه قرآنی مشهد هستند که شاگردان متعددی را به جامعه قرآنی تحویل داده‌اند. مرکز نخبگان جامعه قاریان قرآن مشهد سال‌هاست جلساتی برای نخبگان قرآنی مشهد در سنین مختلف طراحی کرده و در این سال‌ها اعضای این جلسات موفقیت‌های قرآنی زیادی در عرصه‌های کشوری و بین‌المللی داشته‌اند.
تجلیل از اساتید مرکز نخبگان جامعه قاریان قرآن مشهد به همت شاگردان
در همین راستا و به بهانه هفته معلم، شامگاه ۱۹ اردیبهشت‌ماه و در جلسه بزرگسالان این مرکز از سال‌ها تلاش و زحمت این دو استاد بزرگوار، تجلیل به عمل آمد.
در این جلسه امید حسینی‌نژاد، روح‌الله طوسی، سعید قره‌داشی، احسان امجدی، مهدی بیابانی، محسن میرزایی، مهدی کمالی، صادق قربانی، مجتبی فردفانی و عباس لطفی، شاگردان این اساتید با تجلیل از مقام والای ایشان آرزوی طول عمر برای این عزیزان کردند.
تجلیل از اساتید مرکز نخبگان جامعه قاریان قرآن مشهد به همت شاگردان
گفتنی است، جلسه هفتگی نخبگان جامعه قاریان قرآن مشهد هر هفته روزهای سه‌شنبه و پنجشنبه در مسجد حوض لقمان واقع در میدان شهدا برگزار می‌شود.